Informace k projektu "Vzdělávací dny"

Informace k prázdninovému projektu AŠSK „Vzdělávací dny“

Termín: pondělí 10. srpna – pátek 14. srpna 2020 v prostorách ZŠ Žeranovice

V čase od 7.30 do 15.30 hodin. Příchod dětí mezi 7:30 – 8:00 hod. před základní školu

Cena: Tento projekt je pro žáky ZŠ ZDARMA (Asociace hradí první 4 dny náklady na stravu, vstupy, náklady na materiál apod.). V pátek si žáci hradí náklady na oběd. Obědy jsou zajištěny v Zámecké hospůdce Žeranovice.

Děti budou rozděleny do dvou skupin. 1. skupina: 1.,2. ročník, 2. skupina 3.- 5. ročník.

Táborový tým: Romana Doleželová, Martina Mikuličková (1. skupina), Lenka Cholastová, Veronika Cholastová (2. skupina)

Program dne: dopolední vzdělávací část, odpolední část věnovaná volnočasovým a sportovním aktivitám (s podrobným programem budou děti seznámeny první den tábora).

S sebou: domácí svačinka, láhev s pitím, pohodlné oblečení a obuv (možno si vzít i věci na převlečení), přezůvky do školy.

AŠSK nemá odpovědnost za případné úrazy na táboře. Řešíme možnosti ohledně úrazového pojištění dětí – budete informováni v průběhu prázdnin prostřednictvím e-mailu.

Přejeme Vám všem krásné prázdninové dny a v srpnu se na Vás moc těšíme!

Publikováno: 9. červenec 2020